مرکز بهداشت ساری
۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1398/04/27 تعداد بازدید: 8
رضايت مردم مازندران از طرح پزشك خانواده شهري
عضو هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي از عملكرد پزشك خانواده شهري در مازندران ابراز رضايت كرد و گفت: تداوم فعاليت پزشك خانواده شهري امروز به مطالبه مردمي تبديل شده است.

 رضايت مردم مازندران از طرح پزشك خانواده شهري

عضو هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي از عملكرد پزشك خانواده شهري در مازندران ابراز رضايت كرد و گفت: تداوم فعاليت پزشك خانواده شهري امروز به مطالبه مردمي تبديل شده است.

 به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان ساري

دكتر علي اصغر يوسف نژاد، نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي در جمع پزشكان خانواده شهري مركز استان با بيان اينكه خدمات پزشك خانواده شهري، غير قابل انكار است، اظهاركرد: بيش از پانزده جلسه با حضور نايب رييس مجلس شوراي اسلامي، رئيس كميسيون بهداشت و وزير بهداشت براي پزشك خانواده برگزار كردم.

 وي با بيان اينكه ازنگاه مردم، پزشك خانواده شهري بخش زيادي از مشكلات را پوشش داده است، گفت: پزشك خانواده يكي از برنامه دولت بوده  كهبر اساس اسناد بالا دستي اجرا و امروزه نيز مطالبه مردمي شده است و ما نيازمند بهبود كم و كاستي ها و ارتقا برنامه پزشك خانواده هستيم.

 نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه طرح پزشك خانواده خوب كار كرده است، افزود: در گفتگو با وزير بهداشت و درمان نيز بر تداوم اجراي طرح پزشك خانواده تاكيد شد و ايشان نيز برتداوم و تعميم آن در كل كشور تاكيد كردند.

دكتر يوسف نژاد با بيان اينكه درحال حاضر به دليل اجرايي شدن اين طرح در دو استان يك طرح منطقه اي و محلي محسوب مي شود، افزود: پزشك خانواده شهري در دو استان اجرايي شده است كه بايد دستاوردهاي آن در مجلسمطرح گردد تا حمايت هاي بعدي به ويژه در تامين منابع مالي در بئدجه كشور محقق گردد.

وي با تاكيد براينكه وزير بهداشت و درمان اجراي اين طرح را در برنامه خود گنجانده است، ادامه داد: من از پزشك خانواده شهري دفاع مي كنم و مي دانم اجراي آن اثرات خوب و مثبتي در جامعه دارد.

 دكتر اعرابي ضمن تقدير از پزشكان خانواده اظهار داشت:حمايت از پزشكان خانواده  بخش خصوصي در مازندران مي تواند نمونه بارز و موفق خدمات ويژه به خانواده در كشور باشد 

 رئيس مركز بهداشت استان گفت:رضايتمندي از خدمات بهداشتي ميتواند رضايت به دولت و نظام باشد

 

 دكتر برزگر رئيس مركز بهداشت شهرستان ساري از عملكرد و خدمات شايان پزشك خانواده شهري قدرداني كرد و گفت:از سال 1397 تاكنون بيش از 600 هزار ويزيت رايگان در پزشك خانواده در ساري انجام شد كه موجب رضايتمندي آحاد مردم ميباشد

دكتر طالشي رئيس گسترش اين مركز به موضوعات فني و كارشناسي پزشك خانواده پرداخت و چالشهاي موجود در اين برنامه را به سمع مسئولين رساند

نمايندگان پزشك خانواده شهري به نيابت از ديگر پزشكان توقعات و انتظارات را از نماينده مجلس مطالبه نمودند

//يوسف رضا خادمي خانقاهي//

 

 رضايت مردم مازندران از طرح پزشك خانواده شهري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal